MYTH
The Legendary Warriors

MYTH - ako dalej po novom roku? Hladaju sa dvaja novi officieri.

rated by 0 users
This post has 0 Replies | 0 Followers

Top 25 Contributor
Male
Posts 332
Nienthwe Posted: Tue, Dec 26 2017 16:40

Ahojte,

som nuteny napisat tuto spravu, pretoze moja trojmesacna praceneschopnost sa konci.

Pocas dni, ked som bol doma sa mi podarilo do dnesneho dna nabrat presne 32 main postav. Niektori su aktivni, ini vobec. Ten pocet aj aktivita je iba zrkadlom toho, ake je LOTRO v tychto dnoch.

Preco pisem?

Nebudem sem moct chodit tak casto, pretoze sa chcem vratit do prace ...

Takze od noveho roku sa ukazem raz za dva dni, mozno raz za tri dni a mozno vynecham aj dlhsie. Problem je, ze kinship/guilda zije vdaka naboru. Vdaka poctu ludi, ktori su v guilde aktualne online. Vzdy to tak bolo a nic sa na tom nikdy nezmeni. Uplna absencia naboru, nasledne vyhovaranie sa, uz raz MYTH podkopalo a odvtedy sa z toho nevie spamatat. Ak sa bude pravidelny nabor robit aj nadalej, tak sice hra ako taka zomiera ale v ramci zabavy pre nas v ramci guildy zomrie ovela pomalsim tempom, ako ked sa nabor nebude robit vobec. 

Aby sme vykryli moj vypadok pocas dni ked tu nebudem a aby sa nabor cize vlozenie naborovej hlasky do /world chatu robil pravidelne najlepsie aspon par krat za den >

Potrebujeme este dalsich dvoch aktivnych officierov. 

Nemam velke oci. Predpokladam, ze sa nikto neprihlasi, takze pohoda :D No keby nahodou tak mi napiste. :)

Podmienky: 

• Staci obycajna aktivita. Hoci byt online raz za par dni po veceroch.
  • Nezalezi ako dlho si v kinshipe ... mozes byt aj uplne novy hrac ak by si sa toho chytil, tak to sa iba ceni. 
  • Musis mat vsetky postavy cize aj altov ktorych mas na tomto serveri u nas - ziadne guildovne schizofrenie v ramci officierov uz viac nepodporujem. Stalo sa a to bola obrovska chyba.

Ocakavanie:

V case, ked budes online tak raz za hodinu cca (aby sme nespamovali) alebo raz za cas, vlozis do /world chatu naborovu hlasku. Bud preberies moju alebo si vytvoris lubovolne svoju. V pripade, ze sa niekto ozve a bude mat nick, ktory je vhodny pre tuto hru (cize NIE futuristicke veci NIE vulgarnosti a nebude mat priponu CZ SK alebo akukolvek inu)  naberies ho a posles mu este link na prvotne informacie pre rekruta. To je vsetko. Nic viac sa od teba nebude ocakavat. 

http://community.myth.sk/blogs/lord_of_the_rings/archive/2009/01/28/vitaj-v-kinshipe-info-pre-rekruta.aspx

Nabor mozu tak isto robit samozrejme aj aktualni officieri to by bolo len plus. Kazdopadne potrebujeme, aby sa novi zaujemci o offciersky status prihlasili prave koli tomu, aby nabory robili. 

Ja v tom samozrejme budem pokracovat tiez ... ale takto pokryjeme viac dni. A zvysime sancu, ze odchytime dalsie zatulane duse. 

Dakujem. 

Nien. 

Page 1 of 1 (1 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi