MYTH
The Legendary Warriors

Kinship Event 25.11.2017 18:00

rated by 0 users
This post has 5 Replies | 1 Follower

Top 25 Contributor
Male
Posts 332
Nienthwe Posted: Sun, Nov 19 2017 0:07

Mae Govannen,

Ahojte ahojte po dllllhej dobe necinnosti  mozem s radostou oznamit, ze pripravujem kinshipovy event, ktoreho cielom je sa stretnut spolocne v tom istom case, mozno sa trochu spoznat aj s novymi hracmi, ktori ku nam prisli v poslednych tyzdnoch ale najma sa spolocne zabavit. Sam som velmi zvedavy kolko sa nas naozaj zide. 

Takze vidime sa 25.11. v sobotu o 18:00 pred nasim Kinsip domom. a aky bude program eventu ?

1) spolocna fotografia / a par zaberov do videa

potom uz podla toho ako sa dohodneme a v akom pocte budeme ... tu su mozznosti >>

2) presun na Sandson  farmu v Kraji - zmenime sa na sliepky a pojdeme do Rivendell (je to do kvestu) - level nerozhoduje

Mali by ste predtym prejst zakladne kvesty, ktore vam umoznia potom kedykolvek sa na slepicu premenit inak budeme musiet na vas cakat. Kuracie kvesty a moznost premeny na sliepku najdete tu >

https://lotro-wiki.com/index.php/Sandson%27s_Farm

3) pre levely cca 40-70 cize kto ma moze zobrat alta mohli by sme ist cely FORNOST, Barrow Downs, Garth Agarwen, nizsim levelom mozeme pomoct prejst instancie v zakladnych oblastiach aby si ich mohli odskrtnut

4) high levely ...mozeme ist napriklad Epic battles pre 6 hracov, alebo prebehnut Rowing threats v niekolkych lokaciach a zabit aj warbands, ktore po ceste stretneme.

5) toto je otvorene ak budete mat este lepsi napad ...napriklad nejaku instanciu a podobne ... kazdopadne akekolvek dalsie napady len vitam.

Pred eventom by bolo dobre ked  si nainstalujete a pripravite voice chat mumble, ktory pouzivame. Nie je potrebne rozpravat, ale aby ste mohli aspon pocuvat ... ako ho nainstalovat a nastavit najdete na tomto odkaze 

http://community.myth.sk/blogs/lord_of_the_rings/archive/2009/01/28/vitaj-v-kinshipe-info-pre-rekruta.aspx

Nien.

PS:  Kazdeho kto pride, caka aj male prekvapenie :) 

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Nazdar Nien , nič nesľubujem ale ak stihnem nainštalovať Lotro a bude čas resp. ženuška nebude mať veľké agro tak sa ukážem.Wink

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 10 Contributor
Posts 731
Anadur replied on Tue, Nov 21 2017 22:59

Fíííha nebyť otca Markorna tak sa Theandil nedozvie, že sa niečo také vôbec organizuje ! :)

Źiaľ doba bola zlá, Theandil sa Mordoru nedožil (postava je ale neaktiívna-ale uvidíme, či neožije ;-) ) Padol v boji u Anduiny.

Ale počas svojích ciest stihol spoznať veľa nových priateľov .. Kapitánku z Dolu Lumiere Aineias (momentálne starý main)

Shaydu Tyiwuniell - Potulnú bárdu, ktorá 2 roky hrdo kráčala pod zástavou Dulských stínu (Dale Shadows) a v neposlednom rade Xenaye Tyiwuniell, Sestru Shaydi - Hrdú championku, ktorú zlomila pýcha a náslende padla v boji, ale sľubila sestričke ze sa opäť znovu stretnú. Shayda opustila Stredozem potom čo Aragorn začal pochodovať na Mordorskú bránu

"Shayda, Shayda... sľúb mi. Z najbližšou loďou sa ty a Xenaye vydáte domov, do zeme neumierajúcich." "Sľubujem" odpovedala Shayda.

"Mamička moja, odpusť mi..." pozrela sa Shayda na brehy rieky.
"Nedokázala som splniť to čom ti sľúbila."

Shayda prešla rukou po hladine rieky a v mysľi si hovorí sama pre seba.
"Spomínam si... Odpusť sestrička.. hneď ako sa rozvíril prach na pláňach Plenneoru, som ťa tam videla. Meč zapichnutý do zeme, krv stekajúca po tvojich rukách."
Shayda sa zahľadela ešte viac na hladinu..
"Ale tento krát to nebola krv nepriateľa.."
"SESTRIČKA !!!" zakričala Shayda a rýchlo behala za Xenaye.
"Sestička, sestrička, Xenaye, si v poriadku?"
Xeneaye zodvihla hlavu a z posledných síl prehovorila: "Pamätáš,... Bitka posledného spojenectva?" opýtala sa Xenaye. "Pamätám, ako keby to bolo včera." rýchlo odpovedala Shayda.
"Orkovia, trollovia... DRACI! Nič ma nevedelo premôcť, ani ten poťer Ungolianty.." Xenaye odpľula krv.
"Shayda, prišiel môj čas, nedokázalo nás nič rozdeliť... ale tento boj už bol na mňa príliš. Moja vlastná pýcha ma priviedla tam kde som teraz..." "NEHOVOR TAK SESTRIČKA!" "Shayda,... sľub mi, že ... že sa s tebou stretnem aj z rodinou v sieňach Mandosu.. a pozdravuj odo mňa ocka aj mamku, nech nesmútia, žila som život, pre ktorý som sa narodila.. Shayda...Sieňe... Mandosu.. volajú má...teším sa keď ťa opäť uvidím.." Xenaye zavrela oči... a vydýchla posledný krát.
"Sľubujem sestrička... teším keď sa s tebou opäť uvidím"..

Aragorn, teraz pochoduje na čiernu bránu.. a ja tu v šedých prístavoch...moja púť skončila.. nie je dôvod prečo ostávať, to čo som mala rada už nie je...

"Už idem mamka aj ocko"
Shayda prehodila Xenayin meč cez seba a nastúpila na jednú z mnohých lodí, a opúšťa Stredozem...

V skratke 25.11 ma čakajte ! na tejto akcii nesmiem chýbať.

Dúfam, že s objavie staré známe tváre :)

A hlavne

https://www.youtube.com/watch?v=rYUPun1Z7q8

Top 25 Contributor
Male
Posts 332

Marko uplne v poriadku ... zober si nejake hope tokeny  :D ... ale neda sa kazdy boss vysolovat .... co ti poviem ...  hlavne nech je doma klud :)

Markorn:

Nazdar Nien , nič nesľubujem ale ak stihnem nainštalovať Lotro a bude čas resp. ženuška nebude mať veľké agro tak sa ukážem.Wink

Top 25 Contributor
Male
Posts 332

Anadur ... fuuuha brutalny pribeh, nuz aby si prisiel ... este sa nejaky pribeh ... ale ved aspon taky drobny príbežťok napise. :)

Inak chalani sme na FB ... kde to je realne aktivne ... cize vsetko podstatne tam umiestnujem. 

https://www.facebook.com/groups/lotromyth/

budete vzdy v obraze

Anadur:

Fíííha nebyť otca Markorna tak sa Theandil nedozvie, že sa niečo také vôbec organizuje ! :)

.

.

V skratke 25.11 ma čakajte ! na tejto akcii nesmiem chýbať.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Nienthwe:

Paráda , lenže ja som neni na FacebookuStick out tongue

Btw. Odnes je datadisk Mordor v lotro store za 2495 TP.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Page 1 of 1 (6 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi