MYTH
The Legendary Warriors

Archlord

rated by 0 users
This post has 2 Replies | 2 Followers

Top 75 Contributor
Posts 39
Frog80 Posted: Wed, Sep 12 2007 10:26

Padla mi do oka tahle hra

Zkoušel to někdo? Má cenu to stahovat? 

Top 50 Contributor
Male
Posts 194

Jestli je to jeste aktualni... Ja to zkousel asi pred mesicem do lvl cca 15. Moc pekna grafika (zcela urcite nejhezci na free scene, kdyz odmyslis elfky, co vypadaji jak bilej chlupatej zajic), tuna kvestu - skoro jsem nevysel z questeni.

Zadny healovaci povolani, spousta lidi z CR, heal a mana flasky se daji nastavit na automaticke pouziti, nekteri bossove s ultimatnim dmg - na prislusnem lvl je lze dat pouze v parte, jinak se da solovat. Zbrane se daji vylepsovat krystaly do slotu. Craft myslim je, ale nezkousel jsem. Pekna hudba, bohuzel je prilis malo stop. Point and click style (WASD je implementovan, ale je dost nepouzitelny).

Celkove hra pusobi takovym pohodovym privetivym dojmem, rad jsem se tam vracel. Na mesic nebo dva neni spatny, mozna tam jeste mrknu kdyby se nekomu chtelo si zahrat. Zkousel jsem jeste Last Chaos, ktery ma propracovanejsi system - craft a obchod, ale horsi grafiku a co je nejhorsi - LCh je grind jako prase.

Top 75 Contributor
Posts 39

Aktuální už to není, ale to nevadí... Když se zde nikdo neozval, tak jsem si tuhle hru přeci jenom stáhnul a vyzkoušel. Hra to opravdu špatná není, celkem mě bavila, ale chce to více lidí v týmu, jinak to je po čase nuda (asi jako u každé hry).

Elfové se opravdu nepovedli, ale jinak lidé i orkové jsou slušný. Za lidi jsem dohrál na nějaký 25. level, myslím.

Můžeme se někdy domluvit a zahrát spolu.... 

Page 1 of 1 (3 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi