MYTH
The Legendary Warriors

prihlaska GW2

rated by 0 users
This post has 3 Replies | 1 Follower

Top 100 Contributor
Posts 15
skuko Posted: Wed, Oct 10 2012 15:58

zdravim,

na zaciatok by som chcel rovno poziadat o zmenu nicku, tento bol iba ako experiment, nakolko mi forum pisalo tuto hlasku:

Filled in username is prohibited on this forum. Please choose other username. 
pokusal som sa zaregistrovat pod svojim nickom "skuko". ak by to slo, poprosil by som DB admina, aby mi ho zmenil, vdaka :)
moje meno je Miso, mam 32 rokov, robim v HPcku :) niektori ma mozno poznaju z wowka (hraval som vo forged a zdechlinach pod nickom "Xerxes") vo vanille, BC a wotlk, nez som s tym sekol.
hravam v podstate vsetko co ma bavi, FPS a MMO vacsinou. mam aj PS2 betu, ale nehravam ju, kedze neni cas, kvoli GW2 a BF3 (ktore hravam s kamosmi po veceroch).
wowko som hral hardcore, ale to som bol mlady a sprosty (cau darkface), teraz uz hravam v podstate casualne, ale stale 20+ hodin tyzdenne,
som clenom DooM Gaming, sme na desolation, ale prezencia je strasne mala na nejake serioznejsie wvw, tak hladam nejaku aktivnejsiu komunitu. mam 80 warra (norn babenka main), 72 warra (asura typek - don't ask), 44 rangera. momentalne som vo faze farmenia orichalca na gear pre maina.
nieco z RL: snazim sa vychadzat s kazdym, uz som moc stary na nejake zabomysie vojny, hram pre zabavu a nechce sa mi riesit nejaku politiku a podobne hovadiny (ci uz vo vnutri guildy alebo navonok). moje hranie je dost nepravidelne, kedze pracujem na sichty (priklad - tento tyzden robim od 14 do 22, takze hram trocha doobeda a trocha vecer - nocne a vikendy nerobim). zijem v BA, som za kazdu spatnost, takze pivecko a rebierka mozu byt.:)
aby som to nejako ukoncil, ide mi o to byt v aktivnej komunite, ziaden hardcore, ale ked lognem, aby sa dalo pokecat, skocit nejaku inst na tokeny, alebo wvw. GW2 ma bavi, neplati sa zato, takze koncit sa zatial nechystam.
snad to malo hlavu a patu, dik za vas cas :)
Michal "skuko" Skukalek

edit: som sa zabudol pochvalit - 400 amorsmith, weaponsmith a jewelcraft, pokial chcete nieco vyrobit, staci poslat matros :P

Top 50 Contributor
Posts 216

Je to noob, ale co uz :). Som za.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

ahoj , dúfam že stebou bude väčšia sranda jak s Mortai/ Darkface/ Big SmileBig Smile

hod sem ešte svoj tag nech ťa lepšie najdeme

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 100 Contributor
Posts 15
skuko replied on Wed, Oct 10 2012 16:23

aha ten som jaksi zabudol :)

skuko.5783

online budem mozno okolo polnoci, alebo zajtra doobeda

Page 1 of 1 (4 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi