MYTH
The Legendary Warriors

Prihlaska do GW2

rated by 0 users
This post has 2 Replies | 1 Follower

Top 200 Contributor
Posts 4
Roodhir77 Posted: Fri, Aug 24 2012 20:31

Ahojte

mal by som zaujem skusit clenstvo v MYTH v ramci GW2 ak mate otvoreny recruitment aj v tejto hre. Trochu informacii - 34 rokov, jedna manzelka, jedna praca, jedno dieta, jeden pes a par dalsich zvierat:-)

Historia v MMO / Online - zacinal som s CS 1.1 v kompetitivnom CZ/SK klane (vratane LAN parties atd.), nasledne som zacal s LOTRO v bete, hram na serveri Eldar, dlhe roky (mladosti) som hral v hardcore raiding / PVE kine Risen (main GRD, dalsie 75 capped classy CHMP, LM, BRG), nasledne som presiel na casual kvoli RL, hram to casual doteraz.

Takisto som hral Warhammer Online (PVP hardcore guilda na serveri Karak Norn, class Bright Wizard), opat som zacal sem tam hrat AION (Telemachus, lvl 51 Cleric a 32 Sorc), to hram casual aj teraz.

No a chystam sa skusit GW2, mam headstart takze zacinam zajtra rano, planujem hrat viac menej casual po veceroch a to aj PVP aj PVE, rad hravam v zohratych timoch (premades atd.). Som zvyknuty na fungovanie v guildach / kinoch atd., viacere som pomahal rozbiehat, pripadne som tam fungoval ako officer ak bolo treba, takze som zvyknuty pomahat v ramci gildy atd atd.

Ak je moznost skusit to v MYTH budem rad, dajte vediet ako bude najlepsie sa skontaktovat a ci je to mozne.

Este otazka na zaver, pre zaujimavost, MYTH je cisto SVK/CZ alebo mate aj ENG hovoriacich clenov? Predpokladam, ze nie, len ma to zaujima.

Vopred vdaka za odpoved,

Rood

Top 50 Contributor
Posts 185

Moc hezká přihláška! Takové lidi jako ty přijmeme vždy rádi :) Jinak pokud vím tak jsme čistě CZ/SVK o žádném anglánovi nevím :D Co se týče serveru tak jsme si zatím vybrali Ruins of Surmia, tak si ho po přihlášení nastav jako domovský server. Ve hře se mi buď ozvi na nick (v podpisu) anebo mi napiš tvoje jméno účtu, ať tě kontaktuji já.

GW 2 účet cheeese.8640

Top 200 Contributor
Posts 4

Super vdaka, nick je Rood.3895, ozvem sa bud ja alebo ty, vopred vdaka

Rood

Page 1 of 1 (3 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi