MYTH
The Legendary Warriors

min konfigurácia

rated by 0 users
This post has 4 Replies | 1 Follower

Top 100 Contributor
Posts 25
abarai Posted: Fri, Aug 24 2012 9:17

pôvodne som o GW2 moc nerozmýšlal, ale keďže nie je čo teraz hrávať, začal som si trošku čítať o jednotlivých MMO a GW2 ma zaujala najviac:) Hlavne to, že tam nie sú raidy, namiesto toho je vlastne WvWvW (čo sa mi zdá určite zaujímavejšie), v instancovanom pvp bg/wz má každý rovnaký equip (čo je uplne super, netreba nič farmiť a aj keď človek nebude moc hrávať nebude v nevýhode oproti tým čo to hrávajú v kuse:)). PVE môže byť docela zaujímave, keďže sa skúša nový model bez systému tank/heal/dps, aj keď kôli PVE túto hru asi moc ľudí hrať nebude, skôr to beriem ako doplnok:). Len hru som si nevyskúšal, keďže som nemal prístup do bety a podľa vyjadrení ľudí na rôznych fórach je hra dosť náročná čo sa týka dobrého compu a problém je, že ja dosť často hrávam na NB, kde mám dosť slabú grafiku (iba geforce 610M) a mám dosť veľké pochybnosti ako by mi to šlo, preto by som sa chcel spýtať či hru niekto neskúšal v bete hrať na NB a ako mu to šlo (prípadne napísal aj konfiguráciu NB). Ak by bolo pre mňa WvWvW nehrateľné, tak asi nemá cenu túto hru ani hrať:) Asi najlepšie by to bolo vyskúšať, ale nejakú formu trialu predpokladám až po pár mesiacoch...aj SW ToR som si kúpil až potom čo som ho vyskúšal aj na NB, na PC by som nemal mať s hrou problémy, ale ako som písal väčšinou hrám na NB

LOTRO (Kurosakki, Kurama, Abarai) retired 

SWTOR (Kisuke,Vashido)

GW2 (Ittagi) retired

TESO (Minatro - Dark Elf Templar, Nagatro - Breton Sorcerer)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Ja som to skúšal aj na NB a mam tam nejakú kartu ATI 5600 a šlo to v pohode.

Skús niekde nájsť porovnanie graf. kariet  a budeš vedieť na čom si.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 50 Contributor
Female
Posts 147

Doporučuju tohle ;)

http://guildwars2.cz/optimalizace-guild-wars-2/#comments

Jo a když si projedeš ty komenty u článku, tak tam někdo házel ještě odkaz s grafickýma kartama a na jaké nastavení to rozjedeš (low, medium...)

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 50 Contributor
Posts 185

tak já hraju taky na NB a hra mi jede skoro na nejvyšší grafiku kolem 25-30 FPS. Ve WvW je to horší každopádně stačí trochu snížit kvalitu a v pohodě to jede i tam. a moje sestava je

AMD 4jádro A6-3400M 2,3 GHz

AMD Radeaon Crossfire 6540 G2 1GB Vram

6gb Ram

a hraju to na 1366x720

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=684&game=Guild%20Wars%202

tady ti to přibližně napíše jak na tom budeš

GW 2 účet cheeese.8640

Top 100 Contributor
Posts 25
abarai replied on Fri, Aug 24 2012 11:21

diky za postrehy, šanca žeby niekto hral na podobnej karte bola malá, ale čo treba skúsiť:) Pre zaujímavosť som pozrel min konfiguráciu pre SW ToR a je tam podobná čo na GW2, najlepšie bude  vyskúšať si to osobne, lebo tiež pri SW ToR to veľa ľudom s dobrými zostavami sekalo vo wz a mne šli wz/raidy v pohode. Ak by som nevydržal hracie suchoty:), tak na NB by som hral iba PVE/instancované pvp a WvWvW by som hrával iba občasne na PC:)

LOTRO (Kurosakki, Kurama, Abarai) retired 

SWTOR (Kisuke,Vashido)

GW2 (Ittagi) retired

TESO (Minatro - Dark Elf Templar, Nagatro - Breton Sorcerer)

Page 1 of 1 (5 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi