MYTH
The Legendary Warriors

MYTH sraz 2012

This post has 129 Replies | 13 Followers

Top 25 Contributor
Posts 439

Dneska jsem byl vyhnat pavouky a nachystat nějaké drobnosti. Zítra odpoledne pojedu nakoupit špekáčky, maso, chleba, cibuli,..

Podle předpovědi počasí by v pátek mělo pršet. V sobotu by se počasí zase mělo zlepšit. Yes

Top 50 Contributor
Posts 216

U nas uz prsi. Snad nas to nezastavi :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Aj minule pršalo ráno a pak poobede bolo už aj trošku slniečka, žiadna panika :)

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 50 Contributor
Posts 216

Fotky. Now.

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

Ahoj,

chtěl bych Heřmánkovi a Vám všem moc poděkovat za krásně strávenou sobotu. Moc se mi s Vámi všemi líbilo, příští rok jedu na 100% zas :) S Allamem jsem se minul, ale co :) Škoda, že nepřijel Markorn, ale to se dořeší Devil :)

Jak si určitě většina z Vás všimla měl jsem s sebou foťák, ale moc jsem nefotil... Tady je výběr ;)

Chrim nebyl moc pochůdnej, asi si dal v pátek pořádně do těla, což mi přišla trochu škoda, protože jsme moc nepokecali :).

Storm je moc fajn týpek a jako vždy s ním byla sranda. Chudák mi trochu připomínal našeho matikáře :D.

Před Kelem klobouk dolů, který vymyslel to focení paintballu z věže uprostřed pole a měl tu odvahu a šel do toho se mnou :)

Heřmánek by měl popřemýšlet kudy mu odnesli ten železný válec :)

No a zbytek MYTHu....

JSTE PROSTĚ FAJN! :)

Uvidíme se příští rok :)

mrně Blogfo

Top 25 Contributor
Posts 439

Na zahradě se našla chladící taška! Ozvěte se, komu patří.

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Myslím, že je někoho z Chrimovi grupy.

Top 25 Contributor
Posts 323
Herori replied on Sun, Jul 15 2012 19:49

Georges:

Myslím, že je někoho z Chrimovi grupy.

JJ boli v tom tie jaternice, klobasky a tlacenka

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 10 Contributor
Female
Posts 472
Brita replied on Mon, Jul 16 2012 13:51

Cituji Kelhada, kterému děkujeme za fotečky Smile

- Tak sraz MYTHu za rok 2012 máme za sebou, a bez pár ne sice příjemných, ale naštěstí ne až tak tragických zážitků, vše proběhlo dobře a dle mého malého úsudku i velice zábavně. :) Takže není na škodu přidat pár fotek do placu. Fotky jsou bez komentářů, takže pokud nevíte kdo je kdo, musíte si skočit pro komentář na mumbel a nechat si je od někoho z účastníků nechat okomentovat a popsat. D

Pátek:

Obrázek

- Komplet skoro všech fotek co jsem první den srazu nafotil, občas je horší kvalita, ale za to mohla zmožená ruka a nepříznivé světlo. D

Sobota (minigolf):

Obrázek

- Při minigolfu jsem se rozdělili na dvě skupiny, jedna hrála fotbálek a druhá zápasila v minigolfu, obzvláště si to užil Blogfo, který na něj právě dorazil.

Sobota (Paintball):

Obrázek

- Po minigolfu následovala opravdu drsná bitva, která skončila naprostým debaklem pro oranžové hráče, ale bojovali statečně. Možná za prohru oranžových mohl jeden nejmenovaný hunter "kelhad", co vystřílel v prvních dvou bitvách tolik munice, jako ostatní za osm her. A proto radši při třetí hře odstoupil, jinak by jsem jim tam musel měsíc pomáhat, aby jsem si odpracoval dluh. :D

Sobota (hry dovedností):

Obrázek

- Vrh kladivem byl velice oblíbený, ale bohužel u střelby nás Heřmánek nekompromisně zahnal do kuchyně, a část osazenstva musela vytvořit linku na výrobu špízů, Thrari tomu všemu jako vždy šéfoval. :D

Sobota (velké finále):

Obrázek

- Závěrečné posezení u ohně a společné foto srazu. :)

Bonus (Flactovo velké finále):

Obrázek

- Prostě je to borec, kdo jiný by dokázal zdolat takovou vzdálenost ke faře, aby tam prosil o odpuštění. :D

Top 50 Contributor
Posts 216

:D

Page 9 of 9 (130 items) « First ... < Previous 5 6 7 8 9 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi