MYTH
The Legendary Warriors

Warzones

rated by 0 users
This post has 12 Replies | 1 Follower

Top 100 Contributor
Male
Posts 30
Model Posted: Sun, Feb 12 2012 21:56

Zajímavé jak může Rep. jeden den 30x prohrát, než získaš 3x Win na daily [:'(]... a hned druhý den jdeš 3 warzony a 3x win Big Smile

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Stick out tongueani nehovor :) niekedy ma to privádza do stavu šialenstva

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Markorn:

Stick out tongueani nehovor :) niekedy ma to privádza do stavu šialenstva

Počkej, na tvém serveru nejsou impové ti, kdo vyhrávají? Big Smile

Top 10 Contributor
Male
Posts 474

u nás vyhrává furt jen republika :-/

Top 50 Contributor
Male
Posts 97

fakt????? Tak u nas je to uplne,ale uplne obracene jakmile dosahnes na lvl 50, tak jen doufas ve vyhru Republiky :DDD

Latinus - Hyllos - Borea - Electros - Gilbator - Beylien - Gargo - Mentes - Morfeus

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Moj osobny rekord bol 0:9 za deň / a to som skúšal ráno okolo obeda aj navečer / proste to bol čierny deň pre impérium :D

Top 10 Contributor
Female
Posts 472
Brita replied on Fri, Feb 17 2012 10:15

Škoda že je imperium nemá i u nás Big Smile

Top 25 Contributor
Posts 289

nechcem provokovat ale nebude problem niekde inde napriklad ze to spatne hrate a vas tym prehra:)

moja skusenost je za vzdy to konci bud 6:0 alebo 0:6 (skore) malo kedy je to vyrovnane

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Tichoslapek:

nechcem provokovat ale nebude problem niekde inde napriklad ze to spatne hrate a vas tym prehra:)

moja skusenost je za vzdy to konci bud 6:0 alebo 0:6 (skore) malo kedy je to vyrovnane

tak ja som healer ,takze beham za tankama čo majú loptu a healuju/ napr. Huttballe / :D takže nemám co pokaziť, samozrejme občas i skoruju, ale vacsinou len čisto healuju.

Top 50 Contributor
Male
Posts 97

no pokud si dobre pamatuju jeden clovek na solo ve WZ nic moc neudela :D vice mene nic a pokud jdes s pugem,ktery se spis hunti za zabijenim nez aby spolupracoval nezmuzes nic,takze proste pokud trefis spravnou partu vyhrajes,ale kdyz ne, tak je to klasika bohuzel :)

Latinus - Hyllos - Borea - Electros - Gilbator - Beylien - Gargo - Mentes - Morfeus

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Tichoslapek:

Tak to moje zkušenost je, že zhruba polovina zápasů má dosti vyrovnaný průběh a nabušený konec. Jednou jsme vyhráli tím stylem, že pět vteřin před koncem týpek od nás vyrovnal a já rychle čapnul míč uprostřed.

Ale taky tam hraje roli (aspoň), že impové mají v průměru o 2-3k HP víc, než my, co tak sleduju. Asi si nejdřív seženou equip, než tam vlezou, kdežto já lezu do pvp pro equip :-D

Top 25 Contributor
Posts 289

Vase reakcie som ocakaval :)

Vcera som za 5H vyhral len 4 WZ hraci otrasne kvality dokonca niektori boli afk:(      Jo equip do pvp zozenes len v pvp cim skor zacnes tym lepsi pre teba ja uz ma  bonus 8% na dmg,redukciu dmg a na zivoty

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Merwis replied on Sun, Feb 19 2012 10:52

Já mám pocit, že za posledních dejme tomu 14 dní se ta situace dost vyrovnává. Už dlouho se mi nestalo, abych nějak drtivě prohrával, naopak často prohraje hodně drtivě Imperium. Jako malej důkaz dva screeny s krásným skore z věží :-)

Page 1 of 1 (13 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi