MYTH
The Legendary Warriors

BioCon 3.0

rated by 0 users
This post has 2 Replies | 1 Follower

Top 25 Contributor
Male
Posts 270
Praseek Posted: Tue, Feb 7 2012 11:48

Přišel mi tento mail:

Ahoj,
jmenuji se Petr Ciesarík a česká pobočka Electronic Arts mi oficálně svěřila do péče početnou CZ/SK komunitu ve hře Star Wars: The Old Republic.

Prvně bych si rád dovolil pozvat zástupce vaší guildy na nadcházející BioCon 3.0, který proběhne již tuto sobotu 11. února od 14:00 v klubu Roxy NoD (Dlouhá 33, Praha 1, nod.roxy.cz). Tato oblíbená akce pro fanoušky BioWare her se těší velké popularitě a letos se na ní poprvé objeví také linie věnovaná SWTOR. Čerstvě zvěřejněný program a důležité informace o akci naleznete na adrese http://www.ea.com/cz/news/treti-sraz-fanousku-studia-bioware-biocon-3-0. Sluší se dodat, že akce má omezenou kapacitu, tudíž je nutná registrace předem na e-mail bioware.czech@gmail.com, ze kterého vám poté přijde potvrzení o zabookování místa. Při registraci nezapomeňte uvést i název vaší guildy.

V programové linii SWTOR předvede zkušená přední česká guilda Reapers v akci Flashpoint s názvem Directive 7 a těšit se můžete i na přednášku na téma "SWTOR versus Expandované universum Star Wars", v níž Pavel Klimeš (alias Darth Paulus) odhalí zajímavé styčné body s ostatními příběhy Star Wars a dokonce i reálie, kterými tato hra slavnou ságu navždy změnila.

Dále bych vás rád informoval o tom, že do budoucna připravujeme výhradně pro CZ/SK SWTOR komunitu několik speciálních akcí - ať už ve virtuální nebo normální realitě - takže se máte rozhodně na co těšit. V případě jakýchkoliv dotazů mě samozřejmě neváhejte kontaktovat.

Těším se na naši další spolupráci!

S pozdravem

Petr Ciesarík

Já se do Prahy tento víkend nedostanu, ale jestli se tam někdo z Prahy chcete jít za naší Guildu podívat, tak abyste o tom věděli Wink

Top 50 Contributor
Posts 216

Nvm.

Top 25 Contributor
Male
Posts 294

Taky mě to přišlo a asi nás bude víc.
Každopádně já se nezůčastním.

Previous | Next
Page 1 of 1 (3 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi