MYTH
The Legendary Warriors

Tak co uz raidujete?

rated by 0 users
This post has 5 Replies | 2 Followers

Top 75 Contributor
Male
Posts 58
Ichyas Posted: Tue, Jan 24 2012 11:08

Napiste sem jak ste na tom v hre , atd ...

Ja po dovolenkovom vylevelovani sem zistil ze neni nic moc chodit , tak som sa hodil na alta . Teraz to je uz lepsie a mame vycistene obe OP.

Taktiez ma potesilo ze som s stihol este nabalit na bioanalyze , ked kazdy zistil ze biochemku jednoducho treba.

Co vravite na novy 5 man? Az na toho bonus bosse docela lehky ale zabavny.

Premyslam ze si este urobim postavicku inde na serveroch - ma zmysel hrat za republiku?

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Tak co se republiky týká, zatím máme 3x lvl 50 a dalších pár lidí tam bude v brzké době. Odhaduji, že koncem týdne/příští týden bychom už mohli zkusit nějaký ten raid v 8 lidech

Top 100 Contributor
Posts 25
abarai replied on Wed, Jan 25 2012 10:54

myslím si, že si moc optimistický:) ja považujem za úspech keď je nás 8 online:) Na guildové raidy si bude treba počkať asi trochu dlhšie, ale jadro z guildy + doplenie z pugu (napr. z nejakej inej cz/sk guildy) tam už je ten odhad 1-2 týždne reálny:) Inak za republiku mna to baví viacej ako za imperium, tam som to zatial dotiahol iba do lvl 20:), za Impérium hráva síce viacej ludi, ale to môže byť v niektorých prípadoch aj dosť nevýhoda (hlavne čo sa týka pvp) - napr. vo wz často chodiť hutball, či nemať proti komu bojovať na Ilume...

LOTRO (Kurosakki, Kurama, Abarai) retired 

SWTOR (Kisuke,Vashido)

GW2 (Ittagi) retired

TESO (Minatro - Dark Elf Templar, Nagatro - Breton Sorcerer)

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Tak když se dohodneme na termínu a bude nás už dostatek na 50, tak v tom problém nevidím... Zájem o to je

Top 25 Contributor
Posts 323

Tak cez vyykend sme boli za Empire Myth prvy krat Eternity Vault NORMAL. Aj ked vatsina ludi bola este bez gearu dali sme to cele za cca 3.5 hod. Raid sa mi celkom pacil aj bossovia boli zaujimavy. Drop je podla mna vyrieseny dobre funguje tam reserved drop tzn. na bosoch maju ludia rezervovany loot pre seba takze v podstate kazdy si nieco odnesie. Niektory ludia si odniesli aj po tri veci mne osobne sa usla len jedna setovka ale aj tak potesilo. Cakal som ze to bude trocha tahsie a ze sa dostaneme max po druheho bossaka. Ta obtieznost na normal nieje az tak vysoka. Dalsi vykend by sme chceli zlozit Karagga's Palace tak uvidime ako to pojde tam.

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Gratz , jj Normal mode je v poho ,ale až tá pravá výzva prijde pri Hard Mode a Nightmare Mode :) tak ale časom ak sa vyequipujete a pôjde to lepšie ,  držím palce , ahoj

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Page 1 of 1 (6 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi