MYTH
The Legendary Warriors

Stěhování národa (Empire Frostclaw) na server The Arkanian Legacy

rated by 0 users
This post has 10 Replies | 3 Followers

Top 25 Contributor
Male
Posts 294
Lucky Posted: Wed, Dec 21 2011 13:56

Jsme na serveru  The Arkanian Legacy.

Kontaktní postavy Fearis (Aeris, Darkos), Verax, Thalidon nebo Anniell (Aniel)

Top 25 Contributor
Posts 323
Herori replied on Wed, Dec 21 2011 13:59

suhlasim server vyberte a ja sa pridam vecer tu nebudem tak az zajtra

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 150 Contributor
Posts 6
Robik replied on Wed, Dec 21 2011 14:33

Všichni jste si určitě všimli, že na našem serveru jsou čekací fronty pro přihlášení, a to dokonce i dopoledne... náš server v tom není sám a původní plán byl počkat, až se to usadí a nedělat unáhlené kroky.

V odkazu, který postnul Lucky, jsou však nové informace, které vedly ke změně tohoto rozhodnutí.

Náš server Frostclaw je tam přímo uveden, takže pro nás platí tyto věty:
These servers are closing in on their absolute population cap (the maximum amount of players who can be on the server at any given time) and will likely have a queue to enter even at off-peak play times.
We do not expect the queues to alleviate on these servers for the foreseeable future.
The ability to transfer your characters is being worked on, but there is no ETA on when it will be available.

Další čekání na usazení tedy podle mě nemá moc smysl.

Chápu, že je pruda začínat na novém serveru. Osobně mě to taky netěší, ale na druhou stranu nevěřím v zázrak, že BW situaci rychle vyřeší (ne po tom, co sami napsali). Budu to řešit tak, že na novém serveru rollnu jinou classu a maina si transfernu, až BW zprovozní trasfery. Tím se vyhnu stejné class story v tak krátké době po sobě. Uznávám, že pokud někoho láká jen jedna classa, toto řešení moc nepomůže.

Top 50 Contributor
Posts 72
Kulo replied on Wed, Dec 21 2011 17:46

Ještě že jsem teprve dneska začal Stick out tongue

Top 150 Contributor
Posts 6

Prave mi to na Legions of Lettow preskocilo 400 lidi a skocilo za hodiny na 15 minut. Na Frostclaw je "jen" 30 minut. Myslim ze zvysuji limity, takze mozna ty fronty opadnou

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

časom opadnú určite, ajtak teraz nemám moc času tak mi tie cakacky na Legions of Lettow moc nevadia :P, aspoň na vianoce a sviatky nebudem u compu :)

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 100 Contributor
Posts 25
abarai replied on Thu, Dec 22 2011 11:52

Markorn ty hravas na Legions of Lettow? Lebo ten sa mi zda ma este vacsie cakacky ako Red Eclipse:) Inak mozno je to iba moj dojem, ale vcera to uz bolo lepsie, myslim si, ze za mesiac, ked urcite vela hracom hra nesadne (hlavne tym, ktory skusaju kazdu novu online hru a na kazdu nadavaju:)) to uz bude v pohode. Ja teraz skusam za Imperium Snipera a Jedi Assasina (obaja tak lvl 12) a neviem sa rozhodnut, za ktoreho chcem hrat:), mam ich na Sithari a zatial sa tam da pripojit v pohode aj vecer, hoci je uz dost casto very heavy a full cez prime time.

LOTRO (Kurosakki, Kurama, Abarai) retired 

SWTOR (Kisuke,Vashido)

GW2 (Ittagi) retired

TESO (Minatro - Dark Elf Templar, Nagatro - Breton Sorcerer)

Top 50 Contributor
Female
Posts 147
Elerin replied on Thu, Dec 22 2011 14:55

Díky bohu, že celý leden na hraní nebudu mít čas...do té doby ať se hezky Red Eclipse uklidní Cool

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 75 Contributor
Male
Posts 58

moze mi prosim niekto osvetlit kde su momentalne obe myth guildy?

prosim o imperium myth aj republik myth . Dakujem

Top 25 Contributor
Male
Posts 294

Jsme na serveru The Arkanian Legacy PvE.
strana: Sith Empire

Kontaktní postavy Fearis (Aeris, Darkos), Verax, Thalidon nebo Anniell (Aniel)

Top 50 Contributor
Male
Posts 97

a MYTH ktery hraje za Republiku najdes na PvE serveru = The Red Eclipse

kontatkni osoby Praseek, Skipo, Brita, Latinus

Latinus - Hyllos - Borea - Electros - Gilbator - Beylien - Gargo - Mentes - Morfeus

Page 1 of 1 (11 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi