MYTH
The Legendary Warriors

Příprava na Early Access & Launch

rated by 0 users
This post has 136 Replies | 5 Followers

Top 25 Contributor
Male
Posts 270
Praseek Posted: Wed, Dec 7 2011 23:45

Tak už se to blíží, dámy a pánové!

Nevím, jestli to sledujete, ale trocha sumarizace neuškodí! Takže pokud jste předobjednali a zadali svůj pre-order kód do svého profilu na swtor.com jste téměř připaveni. Bioware před chvíli na své FB stránce zveřejnil odkaz, kde se píše zhruba toto:

1. Pokud jste se účastnili v posledních dvou týdnech beta testingu měli byste současného herního klienta odinstalovat z PC. Předpokládám, že klient z bety nebude funkční pro plnou hru, jinak by s tím asi nešíleli (mě přišlo tohle upozornění i na mail, nevím, jak vám)
  2. Když se přihlásíte na swtor.com a dáte - My Account - Pre-order tak tam najdete odkaz na stažení nového klienta a už je možné si ode dneška začít stahovat a instalovat data (25 GB!)
  3. Od 13.12. bude možné se dostat do hry (Early access). Jak to bude konkrétně pro vás se dozvíte z mailu, pozvánky, kterou vám pošlou. Předpokládám, že v momentě kdy vám přijde ten mail se budete moct lognout (a nebo vám aspoň napíšou "Hele Pepo...tak zítra v šest buď připraven!"). Jak jste na tom se dá taky vysledovat z oné zmíněné sekce Pre-order (Zatím tam moc informací nevidím). To, kdy vás tam pustí se bude odvíjet od toho, kdy jste zadali svůj pre-order kód do profilu
  4. Guildy budou přiřazeny k serverům, tak sledujte stránky guild, abyste věděli, kam se se svojí postavou přihlásit. Snad se to tam objeví ještě před víkendem, každopádně nebojte se, že bych to nenapsal sem.
  5. Nezapomeňte, že jsou brzo Vánoce! Ne, že kvůli TOR zanedbáte své rodinné povinnosti! (OK, to Bioware nepsali) Smile

EDIT - 13.12.2011:

- NEREGISTRUJTE SE NA PŘIDĚLENÝ SERVER Frostclaw, ZVOLTE SERVER THE RED ECLIPSE

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

cital som ze ak ste boli iba testeri na posledných dvoch beta víkendoch t.j. November 25th-28th or December 2nd-4th , tak mate aktualného klienta a dotiahne iba nejaký patch., takže netreba nanovo ťahať 25-28 G. na to odinštalovanie platilo iba pre tých co boli pred týmto dátumom, ale keď máte rýchly net tak instalacka nanovo nič nepoškodí :)

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

No, to jsem četl taky...ovšem před tím, než mi přišlo v mailu tohle:

Thank you for your participation in the Star Wars™: The Old Republic™ Game Testing Program. In preparation for the game's official release, if you are receiving this email, you must uninstall the game-testing client before installing the launch game client

Top 25 Contributor
Male
Posts 306

Stáhni si to radši teď v klidu celý znova, když je čas, než abys 15. prosince zjistil, že se to drbe a budeš se přetahovat s dalším milionem lidí Big Smile.

If the healer dies it's the tank's fault.
If the tank dies it's the healer's fault.
If the dps dies it's their own fault.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Valestis:

Stáhni si to radši teď v klidu celý znova, když je čas, než abys 15. prosince zjistil, že se to drbe a budeš se přetahovat s dalším milionem lidí Big Smile.

jj pravda , nechceme mať predsa škaredé Vianoce Big Smile

Top 50 Contributor
Female
Posts 147

Já to asi risknu podle toho infa, co mají na foru, protože stahovat to znovu s tím internetem, co tu mám....to se mi opravdu nechce. A hlavně, mně nepřišel mail, kde bych měla napsané to, co Prášek Cool

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 50 Contributor
Posts 216

Nema niekto link priamo na dowload?

Stranka je overloaded, do uctu sa nedostanem...

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

http://leteckaposta.cz/661059194

Tohle by ti mělo ulehčit práci. Ale teďka to zase nejde se tam lognout, zkusil bych to zítra ráno

Top 150 Contributor
Posts 9

No, u nich na fore sa pise, ze ak ste sa ucastnili testovania v poslednych dvoch tyzdnoch, tak prave odinstalovavat nepotrebujete:

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=714124

"If you have played in our game testing program at any point from November 25th onwards, you will not need to re-install the game client, as you should already have the launch version installed."

Je ale pravda, ze ak ste hrali aj pred 25.11., tak odporucaju klienta radsej odinstalovat, aby sa odstranili stare redundantne subory a podobne. Ak teda nedostanete specialne e-maily od BW, alebo nemate nic lepsie na praci ako znova stahovat 27 giga, asi by som to nepreinstalovaval. 

Top 50 Contributor
Posts 216

Stiahol som to. Co to ma spravit po tom, ako sa mi podari nalogovat?

Top 50 Contributor
Female
Posts 147

Začít stahovat móc giga =D

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 25 Contributor
Posts 289

tak jak to je stahovat alebo nie ?

dufam ze nie

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Tichoslapek:

tak jak to je stahovat alebo nie ?

dufam ze nie

píšu že ak si bol na posledných 2 testovaniach tak mas aktuálny klient /final/ takže v tvojom prípade asi netreba. pokiaľ nemáš rýchly net tak to nechaj tak. Ja som tiež nechcel preinstalovat, ale menil som v compe grafiku, zvukovku tak som to radsej dal nanovo :)

Top 50 Contributor
Male
Posts 97

tak jsem to nakonec pro jistotu stahnul znova a nebyl to zadny problem vcera jsem to udelal a stahovalo to rychle,takze si myslim,ze to neni nic strasnyho ;) radsi pro jistotu ted nez se pak pretahovat s ostatnima co to budou delat tesne pred zacatkem hry ;) 

Latinus - Hyllos - Borea - Electros - Gilbator - Beylien - Gargo - Mentes - Morfeus

Top 10 Contributor
Posts 1,219

momentalne sa vela lusi na forach stazuje ze im to nejde stahovat, maju s tym problemy (nejde to ani mne), mozne riesenia ktore ponukli pre mna nefunguju...

bezi
mortis ante revivisco

Page 1 of 10 (137 items) 1 2 3 4 5 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi