MYTH
The Legendary Warriors

EverQuest II Free to Play Your Way (F2P MMORPG)

rated by 0 users
This post has 9 Replies | 0 Followers

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi Posted: Thu, Sep 2 2010 18:04

EverQuest II Free to Play Your Way

Nahrada za starsi F2P Everquest II Extended, myslim ze sa to pohlo spravnym smerom aj ked jedno poovede nie je dost casu na nejake vacsie zhodnotenie...

postavy a ucty su zmogrovane do jedneho, nemal som s tym ziadny problem, aj mi ponuklo zmigrovat veci co mali moje postavy...

su 3 typy ucrtov: uplne zdarma, ti co kupia hru a ti co platia esacne oplatky s roznymi vyhodami (neoverene, starsia informacia)

Everquest II Extended

uz frci beta ktora je pristupna (aspon pre mna) aj ked pred cca 2 tyzdnami bola nutna hocaka subscription na SOE dnes mi to uz frci v pohode, aspon instalacia a login, zatial stahujem data...

to som zvedavy co to vlastne SOE vyplodilo tentokrat, ludia co si platia neiktore alebo vsetky SOE kty maju nejjake vyhody v hre, mala by fungovat miktotransakcie na kupovanie nadstandardnych veci  a pod. veci...

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Thu, Sep 2 2010 22:58

neda mi nezhodnotit po par hodinach hrania:

NUDA... NUDA... NUDA...

a k tomu neustale dotahovanie dat zo servera...

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

Tak jsem si to včera taky vyzkoušela. Je to zatím jen beta F2P modelu pro EQII. Mají to dělané prakticky stejně jako bude mít Lotro, je tu několik typů členství viz. http://everquest2.com/free_to_play/game_overview ve hře je pak market, kde je možné si dokoupit vyšší členství a nebo jednotlivá rozšíření. Proti placenému EQII je největší rozdíl ve změněném UI, které považuji za celkem zdařilé. Vypadá přehledně a minimalisticky až na zbytečně velký exp bar. Přidali tam také velmi přehledné tutoriálové obrazovky, které vysvětlují základní věci např. jak bojovat, jak se těží, achevementy atd. Oproti původní hře maličko předělali základní vesnici (Freeport), questy tam jsou ale stejné.

Momentálně je tam opravdu velké množství lidí, lagy jsem ovšem neměla žádné ani když mám grafiku nastavenou na maximální kvalitu. Respawn mobů, materiálu i sbírek je velmi rychlý, takže se na nic nečeká a nemusíte se bát že by na vás nic nezbylo.

Kdo si chcete vyzkoušet EverQuest II tak můžu doporučit. Nemusíte se bát že byste museli tahat GB dat, z netu se vám stáhne jen malý launcher, stáhne to jen základní minimum (mě to trvalo asi 10min) a zbytek se dotahává průběžně, stažení první lokace mi trvalo asi 5min, pak už nestahoval téměř vůbec.

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Fri, Nov 11 2011 19:21

od decembra bude free to play cely Everquest II

budu 3 typy ucrtov: uplne zdarma, ti co kupia hru a ti co platia esacne oplatky s roznymi vyhodami

obe hry sa spoja do jednej

bezi
mortis ante revivisco

Top 50 Contributor
Posts 216

EQ II je fajn komplexna hra, len s komunitou je to imo uz poslabsie (teda na live serveroch, nie EQ2X).

Ak by niekto chcel, tak mam account aj s datacmi :).

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

DarkFace:

EQ II je fajn komplexna hra, len s komunitou je to imo uz poslabsie (teda na live serveroch, nie EQ2X).

Ak by niekto chcel, tak mam account aj s datacmi :).

ty si tiež riadny maniak co má všetky MMO odohraté :P Big Smile ak by nevychádzal TOR za 15 dní , tak by som možno aj oskúšal ...

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 25 Contributor
Posts 402

Everquest 2 je supr hra, už jen počet ras a pování jako v EQ2 není snad v žádný jiný mmo ( kdo nehrál tanka žabáka jako by nežil), kdybych neměl rád svět lotro, tak sem 100% tam.

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

A myslím že mají taky nejpromakanější housing systém, skvělej kraft a vůbec, je to vážně dobrá hra. Ostatní hry by se mohli trochu přiučit. Škoda jen, že jsem jí nehrála v době její největší slávy.

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sun, Dec 11 2011 12:32

EverQuest II Free to Play Your Way

Nahrada za starsi F2P Everquest II Extended, myslim ze sa to pohlo spravnym smerom aj ked jedno poovede nie je dost casu na nejake vacsie zhodnotenie...

postavy a ucty su zmogrovane do jedneho, nemal som s tym ziadny problem, aj mi ponuklo zmigrovat veci co mali moje postavy...

su 3 typy ucrtov: uplne zdarma, ti co kupia hru a ti co platia esacne oplatky s roznymi vyhodami (neoverene, starsia informacia)

videl som niekde asi hodinove video od vyvojarov co vsetko tam zmenili, ked najdem dam sem linku...

bezi
mortis ante revivisco

Top 50 Contributor
Male
Posts 186
Ayaka replied on Mon, Dec 12 2011 15:48

Po celem vykendu stravenem v EQ2 musim jen konstatovat Ultima Online ve velmi peknem kabate.

Pro mne je cela hra prijemne prekvapeni kde jsem se od zacatku nemusel do niceho nutit:-)

Page 1 of 1 (10 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi