MYTH
The Legendary Warriors

Minstrel traity

rated by 0 users
This post has 9 Replies | 3 Followers

Top 75 Contributor
Posts 37
Casea Posted: Fri, Jun 25 2010 11:36

Zdravim,

Vim ze neni snadne odpovedet ale porad mam dilema jak si 'naslotovat' sveho healera.

Mam tu doporuceni od Brity:
focused performance, gracefull demeanour, life-singer, subtle movements, silver tongue, smooth voice, strength of voice

legendarky:
rally, fellowship's heart, legendary spirit

Tichoslapek svuj build ladi, takze tam se nemam o co oprit.

Dokaze mi nekdo poradit, ktere traity opravdu patri do kategorie 'must have' a ktere se daji ozelet/vymenit za jine?

Jde mi o to, ze uz ted mam problem neco zabit (skirmishe jsou pro me nehratelne) a pokud se svitchnu do tohoto buildu, bojim se ze budu neustale lezet.
Zaroven ale chci poradne healovat ale nemam penize na to abych s kazdou vypravou vyplaznul .5goldu za prehazeni.

Existuje nejaky dobry build ktery je fakt dobry na healovani ale zaroven s nim i neco zabiju (a preziju)?

Top 50 Contributor
Male
Posts 194

Prosim admina, aby preradil topic do sekce LOTRO

Top 50 Contributor
Male
Posts 144

ako minstrel nikdy nebudes mat nieco medzi. bud mas build na raid, na partu proste na HEAL. Alebo ked levelis, alebo robis nieco solo tak sa traitnes na DMG (tusim cervene traity).

Top 10 Contributor
Female
Posts 472
Brita replied on Fri, Jun 25 2010 16:36

Já zastávám heslo "pomalu ale jistě". I když soluju tak jsem traitnutá do party a mám téměř jistotu že se vždy uhealuju a neumřu, zabiju pak cokoliv co stíhám uhealovat viz Helchgam. Červený build jsem používala jen na začátku, ale asi to s ním neumím, cca od 45lvl jsem čím dál častěji ležela. Pak jsem se retraitla na heal a umírání byl konec. Dokonce většinou ani nepoužívám war-speech, právě proto abych se zvládala healovat.

Každému ale vyhovuje něco jiného, tak prostě zkoušej až si najdeš co ti sedne. Jak už jsem říkala neexistuje nic co by se dalo označit za "ideální natraitování"

Já teď testuju žlutej set, ty dva taily jsou dost příjemný a na healu jsem zatím nezaznamenala větší rozdíl. Jen hotka je o dost horší, ale já na ní stejně nesehnala na zbrani legačku, takže jsem jí i tak měla horší.

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Ha tak prece jen mel Hesrand pravdu. Natraitovat na bufovani. A to bylo furt stiznosti ze nehealuju (mate flasky ne?)

Top 10 Contributor
Posts 512
Funda replied on Fri, Jun 25 2010 18:22

jájsem vysóloval miniho na 53 lvl (zatím) a jedu zásadně na červený a ve WS. Potížem mám, jen když se na mě vrhnou víc než dva mobové zároveň. Ale single moba dávám rychleji než to šlo na stejné úrovni se champem. Jedinej problém je, že mám skoro nulový zkušenosti s chozením v grupě a tudíž neumím vůbec healit, což je u minstrela docela blbý :-) Postupně si ale dodělávám zelený traity a hodlám přejít na healovací nastavení a chodit instance v Morii, tam se snad konečně healit naučím.

S těma skirmishema máš pravdu, tam je problém. Chodím s warriorem, ale ten to neutankuje a současně ani nemá takový DPS, aby zabil potvory dřív, než mě rozcupujou. Už jsem přemýšlel i nad tím, že to změním na guarda, ale pak by to asi šlo hrozně pomalu.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,333
Photon replied on Fri, Jun 25 2010 21:22

< presunul som to  do sekcie LOTRO >

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 25 Contributor
Posts 289

ja osobne chodim v lecitelskom profile mam 4modre a teraz k nim skuskam 2 zlte a testujem ktore asi budu najlepsi

ked solujem idem v WS a mobu davam v pohode ked je zle tak sa prepnem na normal a umlatim to postupne

tvoj problem bude s velkej casti v legendarka musis mat 2 zbrane jednu do party a druhu na dps + slusnu knizku to co mas teraz nieje zadny zazrak a vymena je nutna

legendarky mozeme prebrat primo v hre

Top 75 Contributor
Posts 37
Casea replied on Sun, Jun 27 2010 19:23

Tichoslapek:
ja osobne chodim v lecitelskom profile mam 4modre a teraz k nim skuskam 2 zlte a testujem ktore asi budu najlepsi

Muzes plz postnout 4 healerske co mas?

tvoj problem bude s velkej casti v legendarka musis mat 2 zbrane jednu do party a druhu na dps + slusnu knizku to co mas teraz nieje zadny zazrak a vymena je nutna

Nemam na lego stesti, vetsina co mi padne je mix dps/heal, nic rozumneho

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

obnovujem topic :) /aspoň som si spomenul na Caseu :P /

váhal som ci vymeniť sarumansky heal set , bonus na HOTku sa oplatí :) tiká to 72 sec /3 sec  každý druhý tick je crit cez 600-700 healu, bez crit healu to je kolem 400 - 500.

a často to crituje aj 4-5x za sebou.

Soryan applied a critical heal with Improved Soliloquy of Spirit to Boldrixx restoring 643 points to Morale.

Soryan applied a critical heal with Improved Soliloquy of Spirit to Boldrixx restoring 689 points to Morale.

Soryan applied a critical heal with Improved Soliloquy of Spirit to Boldrixx restoring 626 points to Morale.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Page 1 of 1 (10 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi