MYTH
The Legendary Warriors

Elyos Legion "MYTH" na Telemachuse

rated by 0 users
This post has 12 Replies | 3 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng Posted: Mon, Sep 21 2009 0:31

Takze uz mame na Telemachuse legiu, podarilo sa mi "ukradnut" MYTH...

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Mon, Sep 21 2009 10:06

pekne :)

bezi
mortis ante revivisco

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Mon, Sep 21 2009 10:33

...skladam oficialnu poklonu, pekne si to stihol Wink

Top 10 Contributor
Male
Posts 474
Hvezdy replied on Mon, Sep 21 2009 20:46

Jen škoda, že já jsem již jsem přihlášen do Legie za Asmodiany :-(

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Sep 22 2009 8:20

Nuz, keby si bol cital cele fora, tak by si vedel dopredu. Ale ono zasa ziadna tragedia to nie je, casom predpokladam ze opat uvolnia vytvaranie druhej strany na jednom serveri. Je to len otazka balancingu, aby neboli servre moc jednostranne.

Top 25 Contributor
Male
Posts 294
Lucky replied on Tue, Sep 22 2009 14:41

Má to jednu výhodu. Bude tam málo CZ/SK hráčů (Už jich mám z wow plné zuby).

Xzone podporuje CZ a SK komunitu hry Aion. Servery, kde se bude CZ a SK komunita vyskytovat
jsou pro Asmodians - Telemachus a pro Elyos - Gorgos.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Sep 22 2009 14:51

No jo, skoda len, ze sa nikto nezapojil do diskusie skor. Kedze my s algom sme cely cas drtili za Elyosov, tak sme si aj fcul odpalili Elyosov.

Co sa tyka toho vytvarania postav, je to cisto balancing zalezitost. Ked NCSoft zisti ze je na serveri prilis vela postav za jednu stranu, tak zakaze vytvaranie novych postav (teda pokial take uz nemaju). Bolo to tak ako v CB, tak aj v Open Bete. A ked sa stavy vyrovnaju, tak zasa je mozne vytvarat postavy aj z druhej strany. Inak celkom rozumne riesenie.

Top 25 Contributor
Male
Posts 294
Lucky replied on Tue, Sep 22 2009 15:00

Je pravda to, že kdo měl koupenou CE Tabula Rasa, tak má zdarma CE Aion? Budu to muset testnout.

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Tue, Sep 22 2009 15:27

co sa tyka tych serverov, neviem ako to ma naplanovane Xzone, ale pani z Aionu to naplanovali dopredu
...este pred lauchom zverejnili zoznam serverov a odporuceni kdo kde ma hrat, samozrejme su to len odporucania
...ale co som zatial pozoroval, tak sa toho hraci v celku drzia

...tu je zoznam euroipskych serverov a popisov Wink

Danish - [ENG] Perento
Dutch - [ENG] Gorgos
Finnish - [ENG] Perento
Greek - [ENG] Telemachus
Hungarian - [ENG] Spatalos
Italian - [ENG] Telemachus
Norwegian - [ENG] Perento
Polish - [ENG] Gorgos
Portuguese - [ENG] Gorgos
Spanish - [ENG] Castor / [ENG] Gorgos
Swedish - [ENG] Perento
Czech + Slovak - [ENG] Telemachus
Lithuanian - [ENG] Spatalos
Turkish - [ENG] Spatalos
North America - Role players - [East] Lumiel
Europe - Role players - [ENG] Gorgos
Germany - Role players - [GER] Balder
France - Role players - [FRA] Vidar

...z coho vyplyva, ze na Gorgos ma nikto nedostane, aj ked mi je to luto kvoli tomu, ze to ma byt role-play server

...co sa tyka frakcie (Elyos/Asmodeans) tak tu je pekna stranka statistik jednotlivych serverov

http://uk.aiononline.com/promotion/preselection/

...kazdopadne to vyzera, ze na Telemachuse sa stav zastupenia frakcii vyrovnava Big Smile

a teraz k tym CE

urcite to nie je pravda, ja som mal obe edicie TR-ka, ale kedze je to  subscription hra, tak to ani nejde mat zadarmo
...kedze sme ale boli s Wing-om v spravnom rozmedzi casu subscriberi na TR, tak nam NCSoft dal VIP access na vsetky beta eventy,
...preselect, early access a este aj mesiac zdarma, ale potom to budeme musiet platit
...myslim ze sme dostali nejake rozsirenia, ktore su sucastou CE Aion-u, ale to nesuvisi s CE TR, ale stym VIP accessom ^_^

^_^

Top 25 Contributor
Male
Posts 294
Lucky replied on Tue, Sep 22 2009 15:52

Měl jsem samozřejmě na mysli hru jako takovou. Poplatky nepočítám.

Edit:
Tak jsem si teď koupil CE Aion za 1500,- a už mastím Smile
Postava Alextra

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Sep 22 2009 20:10

alg:

Velmi pekna stranka a krasne vidno, ze to zakazanie nie je trvale. Hoci je dost mozne ze "Limited" znamena ze ak nemas postavu za danu rasu, tak dalsiu vyrobit nemozes. Z toho popisu to nie je uplne jasne.

Btw. Ako sa vam paci nova web stranka? Podla mna si fakt dali zalezat...

Top 50 Contributor
Male
Posts 96

Jakej je teď vůbec celkovej stav Elyos legie? Hrajete tam anebo už jen na Kahrun serveru?

Osobně mi nejde o to že bych se chystal na stranu Elyos a udělal si další postavu, jen by mě zajímalo jestli je tam nějaká vaše aktivita. Případně pokud jsou stále problémy s loginem.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Oct 27 2009 8:06

Problem s loginom by uz byt nemal. Ak som spravne pochopil, tak minuty tyzden resp. dva tyzdne dozadu queues odstranili uplne (ci opadol zaujem alebo posilnili servre mi nie je jasne), takze prihlasit sa da. Ale je pravda ze kym Kahrun je dlho do vecera "recommended", Telemachus je v prime time reportovany ako "Full" (ale dnu sa da dostat).

Co sa tyka legia, v zasade je "spiaca". T.j. nikto nehrava, ma 6 clenov, polka z toho alty. Da sa povedat, ze je to skor len rezervacia mena. Pokial by mal niekto zaujem hrat za Ely, nie je problem dat Centuriona.

Page 1 of 1 (13 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi