MYTH
The Legendary Warriors

Gardenparty 2009

This post has 41 Replies | 5 Followers

Top 25 Contributor
Posts 439

Zvýšen počet objednaných střelců na 16.

Domluven oběd v restauraci na Monínci. http://moninec.cz/cl.php?st=gastronomie Ceny za jídlo 60 - 100 Kč. V areálu je i malý bazén.

Sobotní odpoledne přizpůsobíme počasí a stavu. Devil

Top 25 Contributor
Posts 288

Mam dotaz pro Beziho a Kremnicana kedy mate v planu vyrazit z Blavy aby sme sa s brachu mohli prisposobit ?

Top 25 Contributor
Posts 323
Herori replied on Mon, Jul 13 2009 22:23

komu mam zavolat v sobotu ze kde ste aby som vedel ci ste pod stolom alebo niekde vo vode? hermanek?

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 25 Contributor
Posts 439

Dej si do seznamu moje číslo a pak mi zavolej. Řeknu ti aktuální pozici celé bandy a podle toho nás doženeš.

Top 25 Contributor
Male
Posts 294
Lucky replied on Tue, Jul 14 2009 14:13

Moc se omlouvám ale letos se s vámi nejspíš neuvidím. Stalo se několik věcí které musím vyřešit. Hlavně potíže s autem, které se mě začíná rozpadat.

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

Nahrála jsem na forum fotky. Mrzí mě, že v pátek jsem moc nefotila a v sobotu jsem foťák zapomněla v chatce Sad Takže je tam nejvíc fotek ze sobotního večera a z neděle.

Top 25 Contributor
Posts 323
Herori replied on Mon, Jul 20 2009 10:07

strashne ma serie ze som sa tam nedostal ale mestka policia v prahe mi dala zabrat 5 hodin som hladal auto :( potom som musel ist oslavit jeho najdenie taky som bol stastny ked som ho znovu videl :)

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 50 Contributor
Male
Posts 144

No dobre ste sa tam museli mat .. pekne fotky. Najviac sa mi pacili tie LOTRO tricka co tam mate. Odkial to mate? Nabuduce sa snad podari aj mne prist :) 

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Mon, Jul 20 2009 11:02

Škoda toho dažďa v sobotu. Po tom čo sme vydolovali auta z parkovacich miest som mal šušťačku kompletne premočenú a tričko bolo vlhké ešte večer o desiatej, a to som ho mal rozložené cestou späť v aute aj doma...

Top 25 Contributor
Posts 439

Přes den sice v sobotu pršelo, ale večer se udělalo hezky a v neděli ráno už zase sluníčko pěkně hřálo.

Dolování aut jsme měli natočit. Big Smile

Top 50 Contributor
Male
Posts 94
Paorin replied on Tue, Jul 21 2009 15:32

Trika jsem obstaraval ja Surprise. Jestli nekdo chcete napiste mi. Stoji okolo 300 Kč + postovné nebo predani podle dohody. Dam sem jeste foto zezadu. Jinak to byla super akce. Meli jste prijet vsichni.[:'(]

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Na budúci rok skúsim sa aj ja dostaviť. Paorin skus nafotiť tie tričká asi by som mal záujem.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Page 3 of 3 (42 items) < Previous 1 2 3 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi