MYTH
The Legendary Warriors

Sam vojak v poli...

rated by 0 users
This post has 1 Reply | 1 Follower

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi Posted: Mon, Sep 8 2008 12:52

asi som si mal dat meno 'disconnect' vzhladom na to ako casto stracam spojenie na server ale musim uznat ze aj ked stratim spojenie v boji s bossom tak este ma v takej situacii nic nesejmulo takze to asi maju nejak osetrene

moja rangerka je celkom slusne vybavena ale aj napriek tomu su casti ktore solo proste neprejdem ani s pouzitim vsetkych skilov

• Palisady - Temples som skusal vela krat a hned prva bitka nie a nie prejst, ale dvaja sme to presli ako po masle

zase na druhej strane som ako level 26 v klidku pobehoval po mapach kde su nepriatelia vacsinou lvl 30 (na druhej planete) a slo to aj ked si clovek musel sakra davat pozor lebo

• taky Stalker Class V (lvl 30+) je pre lvl 26 bitka na tesne lakte s pousitim niekolkych armor rechargerov 
  • obcas sa vyskytne boss ktory ma sejme na 2 rany a clovek len cumi co sa vlastne stalo zvlast ak je to sniper potvorak
  • bombardovanie clovek nemoze hodit len tak hocikde lebo to proste nerezchodi az sa donho pustia vsetci prezivsi :D

co je zabijak su Target of Oportunity questy...

• v Palisadach som sa trapil ako 'das' najst vsekych bosov a jeden storyline quest na bosa som robil vyse 20x lebo je na cas a zakazdym mi ho niekto sejmul takze som musel cakat an respawn a vyprsal mi cas
  • v Plains je silene mnozstvo potvor co treba pobit, spravil som vsetky questy a nemam ani 5% pozabijanych potvor a to som zakazdym likvidoval vsetko co mi stalo v ceste

a potom este zopar hnup questov zvycajne zberatelske alebo na cas alebo ked treba najst niekoho kto moze byt aj pol mapy inde...
to sa s tym clovek serie aj pol dna a nic a potom len tak nieco sejme po ceste niekde pol mapy inde a zrazu mu cinkne quest...

tak som sa poztazoval a hned je mi lepsie Smile

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

Nuz, solovat TRko je zabava, ale niekedy je to riadna drina. Hlavne ak ides nieco po prvy krat.

Mapy sa na prvy pohlad zdaju byt jednoduche, ale je fakt, ze hlavne mapy pre vyssie urovne uz az take trivialne nie su. Jednym z dovodov je, ze v nizsich mapach nepada moc predmetov vyssej urovne, cize si clovek musi kupit "obycajne" veci. Napr. moja level 29 rangerka jazdi so sedym laserovym a physical chaingunom (level 23 myslim, mozno su level 28), pretoze tie boli jednoducho v Plains lepsie ako 18tkove experimental a prototype.

Targets of Opportunity, clovek sa asi nema moc kam ponahlat. Zatial som razil teoriu, ze z mapy odchadzam ako Master of, ale mam pocit ze v Plains si to uz rozmyslim.

Mna osobne dost hnevaju odmeny. V prvych dvoch-troch mapach padali same reflective a hazmat, naviac ich davali snad vsetky misie. Teraz v Plains, ako level 29 este stale pobehujem v 19tkovych rukavickach, lebo mi 24kove este nepadli. Teda nehovoriac o tom, ze armor mam tiez len level 24, co je strasne malo (+- 5000 HP).

Temples som dal ako level 25+- uplne v pohode, proste treba mat chaingun na 5ke a vsetko ide hned lahsie Wink

Na zaver este co sa tyka disconnectov, ked si si updatoval TRko na XPckach, tak som len tak do general chatu treskol, ci ma niekto problemy a ludia skor crashuju ako disconnectuju. No a ked som spomenul Vista x64, tak sa okamzite ozvali snad styria ludia, ze oni maju x64 Vistu a ziadne disconnecty. Takze to skutocne asi bude UPCcka.

Page 1 of 1 (2 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi