MYTH
The Legendary Warriors

Clan Lockbox

rated by 0 users
This post has 3 Replies | 1 Follower

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng Posted: Tue, Aug 19 2008 8:32

Všetky postavy sú officieri, lebo iba tí môžu brať z lockboxu (vkladať môže každý). Z mojich level 20+ postáv som tam na začiatku nahádzal kadejaké predmety a musím pochváliť všetkých ostatních, ktorí robia to isté. Keďže však postavy budú stúpať, tak zmysel "bežných" predmetov nízkej úrovne sa bude strácať.

Preto by som rád časom dosiahol to, že obyčajné a modified predmety z clan lockera zmiznú. Ostať by mali iba experimental (modré, resp. tyskysové). Chcem dosiahnuť stav, že k dispozícii bude plný experimental alebo prototype level 9 a 13 Reflective a Hazmat armor, level 15 Graviton, Stealth, Mech a Bio armor. Neskôr, keď nám napadajú aj dobré zbrane, tak by som rád ponechal jeden-dva prototype kusy z každej zbrane, najlepšie od levelu 10 po 25.

Čas ukáže, ako veľmi sa nám lockbox zaplní. Máme stále rezervu vo forme farieb, ktoré momentálne nezavadzajú, ale neskôr možno budú. Tie sa dajú prehodiť na crafter postavy, keď bude treba.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Aug 20 2008 11:59

Takže sa nám lockbox plní. Poprosím kuknite si z času na čas, či sa vám odtiaľ niečo nehodí a vezmite si to, bárs aj keby to bolo do zásoby, že na to nemáte úroveň.

A pokiaľ sa vyslovene nedohodnete s niekým, že mu tam odložíte konkrétnu vec (ako Heřmánek mne včera zelený injection gun), tak do lockboxu ukladajte iba expoerimental a prototype.

Farbičky sú free for all, každý crafting supplier má všetky potrebné ingrediencie a na crafting nie je potreba žiadne skilly, takže berte, skúšajte, vyrobené farby si ponechajte, lebo to lockbox aj tak nezvládne.

A pokiaľ niekto nevie ako, stack-splitting sa robí tak, že Shift-clicknete na stack a naskočí vám pop-up kde zadáte počet kusov, ktoré chcete zo stacku vybrať.

P.S. Môj crafter zviera všetky Schematicy na DNA veci (nucleotides, base pairs etc. také žlté divné veci), na mechanické veci (scrap metal, electornics, väčšinou došeda), granáty, muníciu a micromech (na micromech ale nepadajú moc schematicy, takže schematicy uvítam ale samotné "vzácnejšie" micromechy, ktoré potrebujete na zosielanie skillov, napr. Weapons Grade alebo Medical Grade, si nechávajte).

P.P.S Standard Pharmaceutical a Spore Micromech predávajte, toho padajú tony.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Fri, Aug 22 2008 11:12

Včera som prečistil lockbox a vyhádzal som všetky aj modré armory a zbrane do levelu 15. Je tam včul tak jeden-dva riadky voľné. Pokiaľ chcete ukladať nízkoúrovňové veci do lockboxu, tak poprosim iba prototype (fialové).

Čo sa týka farieb, aby nám zbytočne nezavadzali, vyrobím si na to samostatnú postavu a strčích ich tam.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

Keďže sme sa úrovňou posunuli ďalej, vytvoril som si ďaľšiu postavy a presunul na ňu level 15 armory. Takže v lockboxe je zasa miesto pre level 20 a level 25 armory.

Page 1 of 1 (4 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi