MYTH
The Legendary Warriors
Kinship MYTH #1

 Úvodné informácie

 Kinship MYTH vznikol 19.4.2007 este počas tzv. preorder akcie ktorá umožnila predčasne začať hrať na ostrých serveroch. Za svoj server sme si zvolili medzinárodný anglicky hovoriaci server SNOWBOURN na ktorom stále pôsobíme.

Štýl hry

Hned na úvod niesme tlupa hardkorakov ktorých jediným zmyslom života je hrať LOTRO do zmagorenia. Hráme čisto len pre zábavu a len keď je čas , máme radi týmovú hru bez zbytočných unáhlených akcii.

Štruktúra

V súčasnosti máme jedného leadera Erwald (Findrel) , oficierov Brita, Markorn, Narni, Tallrian, Thorgaras a Tichoslapek. Oficierom pre Raidy je Erwald .Týto ludia maju na starosti chod kinshipu takze ak su nejake otazky smerujte ich na nich. Pre Monster Play sme si vytvorili vlastnu organizaciu monstier pod nazvom Black MYTH.

Pravidlá

- na fórach a v hre sa správat slušne bez urážok

- raidy treba vyhlasiť minimálne tyždeň dopredu aby mal každý čas sa prihlásit , raid organizuje ten kto ho vyhlásil. Prihlasovanie sa robi tu

- Mumble - jeho pouzivanie  je na spolocnych akciach povinne, adresa a heslo su na fore.

- Plati pravidlo "Aktivity" t.j. ak potrebuje hrac pomoct s nejakym questom musi sa ozvat v chate ze pomoc potrebuje, potom uz nieje problem dohodnut si termin.

- plati zakaz cieleneho zneuzivania chyb v hre

 

dodatok c1 : 1.10.2009 doslo k zmene na poste leadera kde Tallriana nahradil Erwald.

dodatok c2 : 10.10.2009 bol spusteny planovac / kalendar raidov


Posted Tue, May 29 2007 21:55 by Photon
(c) 1998-2009 MYTH.bezi
Powered by Community Server (Commercial Edition), by Telligent Systems