MYTH
The Legendary Warriors
Wajjun Bazzar
Ďaľšia cesta za Vanqusher titulom nás zaviedla do Wajjun Bazzar. Mapu máme všetci poznáme pomerne dobre, snáď až na ostrov ne severe, kde okrem jedného či dvoch questov a jedného elite skillu, nie je žiadny dôvod ísť.

Zostav sme mali s Bezim a Algom štandardnú. Bezi sám, Alg upravený tripple-necro setup a ja Dunkoro + Olias. Mapa nám odsýpala celkom pekne. Ostrov na severe nepredstavoval žiadny veľký problém, Západná časť mapy je bez nepriateľov, iba pár NPC postavičiek. Ľahkosť nám však mapa vynahradila v boji s Mantidmi. Dve pomerne veľké skupinky sa síce dajú pobiť samostatne, bohužiaľ minioni nie sú zrovja tvory, ktoré premýšľajú. Necromanceri, Ritualisti a dokonca aj Monkovia. Proste veľmi veľká zábava. Mohužiaľ nie na našom konci. Ako sme toto celé prežili, neviem. Viem len, že Alg mal plné ruky práce a napriak tomu nám zabili dvoch nekromancerských herov. S problémami, ale predsa, sme zvíťazili.

Keď je koniec mapy (brána do Nahpui Quarter) iba kúsom od miesta, kde sme pobili Mantidov, išli sme si dorobiť exploration. Čo však čert nechcel, Algovi sa podarilo prejsť, aj keď mal bránu zavretú. Zbytočné je plakať nad rozliatym mliekom, tak sme zvalili sme to na bug...

Re-enter. Ako skúsení machri sme vleteli na severný ostrov. A ako neskúsení nováčikovia sme pohoreli... Je zaujímavé, čo dokážu traja elementalisti v kombinácii s desyncom. Traja Am Fah elementalisti zlikvidovali všetkých minionov v prebehu pár sekúd. Potom nasledovali herovia. S Bezim sme začali ustopovať. Teda tak sme to videli my. Alg to videl mierne inak. Vysunul sa dopredu, aby mohol držať pri živote Beziho. Podľa všetkého si server myslel zhruba to, čo sme videli my. Alg padol hrdinskou smrťou. Prvou mimo Shira.

Druhý re-enter. Keďže sme už mali vďaka dvom generálkam mapu skoro celú explornutú, išli sme už len po vanquishi. Pre skrátenie času sme využili "drobný" bug, kde sa potvory, ktoré nie sú na radare, nerátajú do celkového počtu. Napriek tomu sme museli zlikvidovať okolo 100 nepriateľov.

Okrem Mantidov sa dá mapa považovať za stredne ťažkú, hlavne pokiaľ si človek nedá pozor a zlepia sa mu viaceré skupinky.


Posted Sat, Mar 29 2008 18:11 by wIng
Filed under: ,
(c) 1998-2009 MYTH.bezi
Powered by Community Server (Commercial Edition), by Telligent Systems