MYTH
The Legendary Warriors
Saoshang Trail

Po tom, ako sme mali Minister Cho's Estate za sebou, zrak nám s Bezim padol zrak na Shaoshang Trail. Malá mapka spájajúca Shing Jea Monastery so Seitung Harborom.

"10-15 minút", pomyslel som si. Tak sme išli na to. A keďže sa mi zdalo, že Olias nebude môcť mať dosť minionov, zobral som so sebou Kossa.

Neľutoval som. Mantidskí healeri sú potvory a stíhajú to veľmi dobre. Obzvlášť ak sú aj bossmi. Celkovo mapa odsýpala, ako sme to aj čakali. Až do momentu, keď sa nám zlepili dve skupinky po troch. No, pravdupovediac, mal som to čakať.

Dole posledným briežkom je miesto, kde čaká skupinka troch Mantidov, ale zo stromu spadnú ďaľší traja. Koncentrovaná paľba štyroch útočníkov podporovaných dvoma healermi, ktorí bez problémov boli schopní urdžať náš cieľ nad 50% zdravia ma privádzal do tichej zúrivosti. Flagovanie, vyťahovanie cieľov, ktorým sa vôbec nechcelo, odvolávanie môjho peta. Neviem koľko sme na tom mieste strávili času, ale minimálne 10 minút za obeť padlo. Nakoniec sme tie potvory utĺkli, keď sa nám so šťastím podarilo zlikvidovať jedného z healerov.

Až v tomto boji sa ukázalo, že môj experimentálny signet build na Kossovi nebol postačujúci. Hoci pripúšťam možnosť, že problém bol hlavne v nízkom limite partie (a tým aj nie zrovna optimálnom zložení) a pomerne šťastnej zostave, ktorú mali k dispozícii súperi. V tomto prípade by bol určite Olias výhodnejši, aj keby mal len 3-4 minionov.

Celkový dojem z tejto mapy nemám zrovna najlepší, ale partii o krk v zásade nešlo, akurát sme sa trocha potrápili. Veď nemôžeme mať všetko zadarmo, nie?


Posted Tue, Mar 25 2008 21:17 by wIng
Filed under: ,
(c) 1998-2009 MYTH.bezi
Powered by Community Server (Commercial Edition), by Telligent Systems